20210713_092337

اکرم فیلی‌بندی

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
معرفی اعضای انجمن مترجمان مازندران

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

اکرم فیلی‌بندی

⭐خانم اکرم فیلی‌بندی، مربی سوارکاری و مترجم، از اعضای انجمن صنفی مترجمان استان مازندران، از شهر آمل است. او مدرک مربیگری سوارکاری و پرورش اسب را از “فدراسیون سوارکاری و اداره فنی و حرفه‌ای کشور” دریافت کرده است و سالهاست که در این زمینه فعالیت دارد.

⭐خانم فیلی‌بندی به‌مدت ۱۰ سال به‌طور فعال در باشگاه‌های سوارکاری استان مربیگری کرده و از سال ۱۳۹۶ تاکنون، به‌مدت ۴ سال متوالی، رئیس کمیته “پونی کلاب” مازندران بوده است. او توانست در مدت فعالیت خود چندین سوارکار نوجوان را به مسابقات کشوری برساند که موفق به کسب مقام‌های اول، سوم و غیره شده‌اند.

⭐ایشان علاوه‌بر حرفه مربیگری سوارکاری، به‌مدت ۱۵ سال به‌عنوان مترجم فعالیت داشته‌ است. خانم فیلی‌بندی زبان انگلیسی را از طریق شرکت در آموزشگاه‌های زبان فرا گرفته و سپس به‌علت علاقه فراوان به ترجمه، شروع به آموزش و تمرین در این زمینه کرد. پس‌ازآن، ترجمه‌های متون مختلفی را برای دانشجویان و اساتید دانشگاه‌ها، به‌ویژه دانشجویان ارشد رشته حقوق انجام داد.

⭐همچنین، ایشان ترجمه‌های تخصصی زیادی در رشته سوارکاری و پرورش اسب داشته است. ترجمه کتاب‌های “قوانین مسابقات سه‌روزه در سوارکاری”، “دستورالعمل تربیت اسب و مربی موسسه اسب انگلستان” (هردو آماده چاپ)، ازجمله آثار ایشان است و هم‌اکنون نیز مشغول ترجمه کتاب “صد و یک تمرین حین دست‌گردان و تسمه‌گردان اسب” می‌باشد.

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

با آرزوی توفیق و سرافرازی

انجمن صنفی مترجمان استان مازندران

http://tiamp.ir

0
برچسب ها: بدون برچسب

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *